Čís. položky 138-066353/0001

Wilhelm Lorenz *

(Köln 1901-1981) Wildschweinfamilie am Waldrand, signiert Willi Lorenz, sowie rückseitig signiert, Öl auf Leinwand, 100,5 x 75 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.01.2020 - 15:00

Cena:
EUR 2.210,-

Wilhelm Lorenz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 23.01.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online