Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066047/0001

Elfriede Mäckel *

(Vogtland 1907-1993 München) Venedig, Rialto Brücke, signiert E. Mäckel, rückseitig alt betitelt und bezeichnet, Öl auf Karton, 40 x 58 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.01.2020 - 15:08

Cena:
EUR 690,-

Elfriede Mäckel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 23.01.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online