Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037680/0032

Hannes Baier *

(Innsbruck 1941 geb.) Hallein mit Rathausturm, Öl auf Leinwand, ca. 30 x 40 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

02.01.2020 - 15:32

Vyvolávací cena:

Hannes Baier *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 02.01.2020 - 15:32
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.12. - 02.01.2020