Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038059/0002

Camilla Göbl-Wahl *

(Wien 1871-1965) zugeschrieben Gartenblumen, bezeichnet wohl von fremder Hand: C. Göbl Wahl, Öl auf Leinwand, diese beschnitten, ca. 56 x 91 cm, gerahmt

02.01.2020 - 15:34

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Camilla Göbl-Wahl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 02.01.2020 - 15:34
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.12. - 02.01.2020