Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037582/0001

Peter Lochmann *

(Wien 1931-1995 Salzburg) Gehöft bei Salzburg mit Gaisberg, monogrammiert und datiert: PL (ligiert) (19)46, Aquarell auf Papier, ca. 43 x 61 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

02.01.2020 - 15:39

Vyvolávací cena:

Peter Lochmann *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 02.01.2020 - 15:39
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.12. - 02.01.2020