Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-103339/0013

Demetre Chiparus, große Skulptur: "Return of the Hunter", Frankreich, um 1925

Bronze, in Brauntönen patiniert; Gebrauchsspuren; Figur auf einem Felsen stehend; auf diesem seitlich bezeichnet D. H. Chiparus; Objekt montiert auf einem abgerundeten Rechtecksockel aus Onyx; Gesamthöhe: 57 cm. (MP)

Literatur:
Shayo, Chiparus, p. 217.

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

23.12.2019 - 14:51

Cena:
EUR 3.320,-

Literatur:
Shayo, Chiparus, p. 217.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Secese a umění 20. století
Online do: 23.12.2019 - 14:51
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online