Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068791/0003

Künstler 20. Jhdt.

Rom, signiert und bezeichnet Deli M Roma, Öl auf Leinwand, 50 x 70 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

07.01.2020 - 10:31

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 07.01.2020 - 10:31
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online