Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069572/0001

Deutsche Schule um 1600

Kreuzigungsszene, Öl auf Leinwand, 56 x 37 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

07.01.2020 - 10:38

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Deutsche Schule um 1600

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 07.01.2020 - 10:38
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online