Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070226/0001

Adolf Kaufmann

(Troppau 1848-1916 Wien) Kühe am Weiher, signiert A. Kaufmann, Öl auf Leinwand, 59,5 x 73 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

07.01.2020 - 10:41

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Adolf Kaufmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 07.01.2020 - 10:41
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online