Čís. položky 140-039978/0028

Kleines Steingewicht,

16./17. Jh.?, Waldviertler Marmor, rund behauen, Schmiedeeisen- Ring, Höhe ca. 18 cm, Altersspuren. (DOC)

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

02.01.2020 - 15:27

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Kleines Steingewicht,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek
Datum: 02.01.2020 - 15:27
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online