Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-103265/0025

Schatulle in Form eines Klavier,

Holz, Nussholzfurnier, 20 x 32 x 13,5 cm, Deckel aufklappbar, Gebrauchsspuren, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

08.01.2020 - 15:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten - Saisoneröffnung
Datum: 08.01.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.12. - 08.01.2020