Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-102742/0001

China, 2. Hälfte 20. Jh.

Faltfächer,"Kirschblütenzweige im Mond", Tusche auf Papier, Signatur: Ma Er Shan Ren, unterer Stempel: Pu Yuan, ober Stempel nicht lesbar, etwas stockfleckig, 27,7 x 52,9 cm, (CT)

Expert: Mag. Christina Tolar Mag. Christina Tolar
+43-1-515 60-533

christina.tolar@dorotheum.at

08.01.2020 - 16:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

China, 2. Hälfte 20. Jh.

+43-1-515 60-533

christina.tolar@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten - Saisoneröffnung
Datum: 08.01.2020 - 16:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.12. - 08.01.2020