Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048123/0003

Brillant Saphirring

Weißgold 585, Brillanten tlw. im Altschliff zus. ca. 0,60 ct,5,9 g, RW 57, Steine tlw. etwas ausgeschartetøg6

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

16.01.2020 - 15:46

Vyvolávací cena:

Brillant Saphirring

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 16.01.2020 - 15:46
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.01. - 15.01.2020