Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) Ohne Titel, handsigniert: Kubin, im Druck signiert: A Kubin, Lichtdruck, Passepartout-Ausschnitt ca. 21x 16 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
14.01.2020 - 15:12
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Alfred Kubin *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 14.01.2020 - 15:12 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-