Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024700/0001

Joseph Schoyerer

(Berching/Oberpfalz 1844-1923 München) Motiv an der Strögen bei Langenpreising Moosburg, signiert: J. Schoyerer, rückseitig signiert und ortsbezeichnet: Jos. Schoyerer München fec., rückseitig betitelt, Öl auf Leinwand auf Karton, ca. 35 x 50 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

14.01.2020 - 15:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Joseph Schoyerer

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 14.01.2020 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online