Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-103740/0011

Russischer Silber Schöpfer,

Innenvergoldung, Länge 17 cm, Meisterzeichen, Beschauzeichen, um 1900, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

30.01.2020 - 14:03

Cena:

Russischer Silber Schöpfer,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Silver
Online do: 30.01.2020 - 14:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum