Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-103774/0003

Wiener Silber Tabatiere von 1863,

rechteckig fassoniert, floral graviert, Monogramm, 12x 6,5 x 2,5 cm, Gewicht 98 g, Meisterzeichen, Alt Wiener Beschauzeichen 1863, Druckstellen, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

30.01.2020 - 14:03

Cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Silber
Online do: 30.01.2020 - 14:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum