Čís. položky 196-014648/0009

Ludwig Heinrich Jungnickel*

Wunsiedel 1881-1965 Wien "Wildschweine", Lithographie, Blattgröße ca. 22,5 x 29,5 cm, monogrammiert, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

22.01.2020 - 14:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ludwig Heinrich Jungnickel*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 22.01.2020 - 14:14
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online