Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014664/0058

Kurt Panzenberger*

Wien 1942 geb. "Dürnstein", Aquarell, ca. 64 x 49 cm, monogrammiert, datiert 81, verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

22.01.2020 - 14:19

Vyvolávací cena:

Kurt Panzenberger*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 22.01.2020 - 14:19
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online