Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014731/0006

Erich Giese*

Wachaumaler 1942 geb. "St. Michael/Wachau", Aquarell, ca. 19,5 x 21,5 cm, signiert, datiert 1988, betitelt, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

22.01.2020 - 14:36

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

Erich Giese*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 22.01.2020 - 14:36
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online