Čís. položky 396-251010/0025

Altschliffbrillantdamenring zus. ca. 0,80 ct

Weißgold 585, RW 61, 6,2 g, Steine tlw. mit OberflächenmerkmalenøG6

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

22.01.2020 - 15:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 22.01.2020 - 15:12
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online