Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023489/0003

Brunhilde Stübinger-Kochauf

(Cattaro/Dalmatien 1912-2006 Anger, Besuch der Landeskunstschule Graz) "Hagebutte", handsigniert B. Stübinger-K, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 34 x 28 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

27.01.2020 - 15:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Brunhilde Stübinger-Kochauf

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 27.01.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online