Čís. položky 301-444982/0001

Brillantsolitär ca. 1,25 ct

Gold 585, Platin doubliert, RW 54, 3,2 gøg3

23.01.2020 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 4.352,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Brillantsolitär ca. 1,25 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 23.01.2020 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.01. - 22.01.2020