Leo Zogmayer *
(Krems/Donau 1949 geb.) "Baum", signiert L. Zogmayer, datiert 79, Radierung, die Nr.92/95, 27 x 35 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
15.01.2020 - 10:33
- Vyvolávací cena:
EUR 50,-
Leo Zogmayer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.01.2020 - 10:33 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |