Čís. položky 195-037766/0003

N. Karasek, wohl Nina (Franziska) Karasek

N. Karasek, wohl Nina (Franziska) Karasek - Klenoty, umění a starožitnosti

(Kuttenberg 1883-1952 Wien) Gitarrenspielerin, signiert unten rechts: N. Karasek, Öl auf Karton, ca. 52 x 41,5 cm, beschädigter masseverzierter Rahmen, verschmutzt

16.01.2020 - 15:39

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 16.01.2020 - 15:39
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.01. - 16.01.2020