Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022087/0019

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

, "weiblicher Akt", Öl auf Leinwand ca. 64 x 79 cm, ohne Rahmen, Alterspuren mit Oberflächenschäden

20.01.2020 - 10:17

Vyvolávací cena:

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.01.2020 - 10:17
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 10.01. - 20.01.2020