Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021831/0007

Künstler Mitte 20. Jh.*

, "lebensgroßer, weiblicher Rückenakt", Öl auf Leinwand, ca. 210 x 90 cm, ohne Rahmen

20.01.2020 - 10:28

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Künstler Mitte 20. Jh.*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 20.01.2020 - 10:28
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 10.01. - 20.01.2020