Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021807/0007

Skulptur "Eva mit dem Apfel an einem Baumstamm lehnend

, vollplastischer, patinierter Bronzeguß, um 1920, bezeichnet "ANTINIO RICIO, FON. I. BRAGADIN" ?, auf rundem Onyxsockel montiert, Höhe ca. 85 cm, Altersspuren, Sockel geringügig ausgeschartet

20.01.2020 - 10:45

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.01.2020 - 10:45
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 10.01. - 20.01.2020