Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068650/0011

U. Montegrati, Italien, 2. Hälfte 19. Jahrhundert

Sonnige Gasse in Italien, signiert U. Montegrati, Aquarell auf Karton, 34 x 21 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

21.01.2020 - 10:13

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 21.01.2020 - 10:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online