Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069010/0007

Carl Goebel

(Wien 1824-1899) Steirische Kegelpartie, signiert C. Goebel, Aquarell auf Papier, 31 x 51 cm, Passep., gerahmt, beschädigt (gebräunt), (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

21.01.2020 - 10:28

Vyvolávací cena:

Carl Goebel

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 21.01.2020 - 10:28
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online