Čís. položky 138-067284/0002

R. Grundt, um 1840

Ein Marktplatz in Mähren (?), signiert R. Grundt, Gouache auf Papier, 20 x 30 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

21.01.2020 - 10:34

Vyvolávací cena:

R. Grundt, um 1840

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 21.01.2020 - 10:34
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online