Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069443/0003

Alfred Zoff

(Graz 1852-1927) "Gebirgsfluss", rückseitig auf altem Etikett betitelt, signiert A. Zoff, Öl auf Leinwand auf Platte, 40 x 51,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

21.01.2020 - 10:42

Dosažená cena: **
EUR 2.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Alfred Zoff

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 21.01.2020 - 10:42
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online