Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070593/0002

Nandor Katona

(Szepes-Ofalu 1864-1932 Budapest) Am Feld, Hintergrund schneebedecktes Gebirge, rückseitig Etikett mit Nachlassbestätigung, Öl auf Leinwand auf Karton, ca. 20 x 27 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

21.01.2020 - 10:50

Vyvolávací cena:

Nandor Katona

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 21.01.2020 - 10:50
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online