Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070608/0003

Künstler 19. Jahrhundert

Blick auf Lausanne, Schweiz, Öl auf Leinwand, 70 x 95 cm, restauriert, ohne Rahmen, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

21.01.2020 - 10:53

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 21.01.2020 - 10:53
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online