Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-459515/0007

Altschliffbrillant Saphirring um 1900

Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), Diamanten zus. 0,36 ct, RW 59 6,8 g, Innengravur, Saphir etwas abgerieben

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

21.01.2020 - 15:05

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck & Uhren
Datum: 21.01.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online