Čís. položky 195-035001/0070

Dreifußkessel, 19. Jhdt.?

Bronzeguss, mit umlegbarem, abnehmbarem gedrehtem Eisenhenkel, Höhe ca. 22 cm, Durchmesser ca. 23 cm, beschädigt, Restaurierungssstellen

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

23.01.2020 - 15:15

Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Dreifußkessel, 19. Jhdt.?

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 23.01.2020 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.01. - 23.01.2020