Čís. položky 195-037645/0003

Toni Knapp *

(Schwaz i. Tirol 1902-1997) Blumen in Vase, signiert und datiert unten rechts: Toni Knapp 1945, Öl auf Presskarton, ca. 60 x 45 cm, masseverzierter Rahmen, etwas beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

23.01.2020 - 15:35

Vyvolávací cena:

Toni Knapp *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 23.01.2020 - 15:35
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.01. - 23.01.2020