Tito Agujary
(Adria/Rovigo 1834-1908 Triest) Mußestunde, signiert Agujary Tito, Öl auf Leinwand, 87,5 x 119 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
27.02.2020 - 15:02
- Cena:
EUR 5.520,-
Tito Agujary
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 27.02.2020 - 15:02 |
Prohlídka: | online |