Čís. položky 138-068002/0001

Johann Nepomuk Mayer

(Wien 1805-1866) Junge Schönheit, signiert, datiert (geritzt) J. N. Mayer (1)845, Öl auf Leinwand, 76 x 61,5 cm, gerahmt, (Rei)

Provenienz:
Galerie Cohnen, Mönchengladbach;
Privatbesitz Deutschland.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.02.2020 - 15:00

Cena:
EUR 3.040,-

Johann Nepomuk Mayer

Provenienz:
Privatbesitz Deutschland.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 27.02.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online