Čís. položky 138-067949/0001

Vincenzo Irolli

(Neapel 1860-1949) Die Enkelin im Haus des Künstlers auf Capri, signiert V. Irolli, Öl auf Leinwand, 49,5 x 40 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.02.2020 - 15:00

Cena: **
EUR 3.310,-

Vincenzo Irolli

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 27.02.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online