Čís. položky 138-068680/0001

Miklos (Nikolaus) Barabas

(Markosfalva 1810-1898 Budapest) Familienbildnis, Mutter und Kind mit Kanarienvogel in Interieur, signiert Barabas M., Öl auf Leinwand, 114 x 90 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.02.2020 - 15:00

Cena:
EUR 5.240,-

Miklos (Nikolaus) Barabas

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 27.02.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online