Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070089/0003

Künstler 19. Jhdt.

Mädchen mit roter Masche, signiert Scholtz Plagemann, Öl auf Leinwand, Kraklees, 42 x 30 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

27.02.2020 - 15:08

Cena:
EUR 830,-

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 27.02.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online