Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037280/0040

Fritz Lach

(Linz 1868-1933 Wien) Wildbach mit Brücke und Häusern, signiert unten rechts: Fritz Lach, Farbradierung, Bildgröße ca. 33 x 18,5 cm, verglast, vergoldeter masseverzierter Rahmen

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

30.01.2020 - 15:31

Vyvolávací cena:

Fritz Lach

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.01.2020 - 15:31
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.01. - 30.01.2020