Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036840/0014

Max Schödl

(Wien 1834-1921) Stillleben mit Porzellanfigur, chinesischer Vase und großer Dose, signiert und datiert oben links: Max Schödl 1915, Öl auf Holz, ca. 22 x 21 cm, verglast, Flammleistenrahmen Ruf 700

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

30.01.2020 - 15:33

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Max Schödl

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.01.2020 - 15:33
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.01. - 30.01.2020