Čís. položky 195-037670/0001

Max(Maximilian) Eugen Roth *

(Dettingen 1868-1946 Bad Vöslau) Ländliche Abendstimmung mit zwei weidenden Kühen, signiert unten rechts: M. E. Roth, Öl auf Leinwand, ca. 38 x 47 cm, gerahmt

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

30.01.2020 - 15:35

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Max(Maximilian) Eugen Roth *

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.01.2020 - 15:35
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.01. - 30.01.2020