Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038366/0021

Rolf Märkl *

(Rosenheim 1931 geb.) Damenakte und südliche Vegetation, signiert unten rechts: Märkl, Holzschnitt, in der Platte mit Monogramm: M, ca. 35 x 39 cm, Blatt ca. 38 x 49 cm, leicht beschädigt, verglast, Rahmen mit Abriebstellen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

30.01.2020 - 15:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rolf Märkl *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.01.2020 - 15:35
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.01. - 30.01.2020