Čís. položky 191-023619/0006

Brillant/Diamant Smaragdbrosche

Brillant/Diamant Smaragdbrosche - Klenoty

Weißgold 585, Brillant Altschliffbrillanten und Diamanten zus. ca, 1 ct, 12,8 g, Smaragd und Diamanten tlw mit Oberflächenmerkmalen, 1 Diamant fehlt øG12

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-829480

gerhard.haselwander@dorotheum.at

10.02.2020 - 14:34

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

+43-316-829480

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.02.2020 - 14:34
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.