Čís. položky 145-048199/0002

Allianzring

Gold 580, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,30 ct, synthetischer Korund, österr. Amtspunze 1872-1922, 5,8 g, RW 56, Oberflächenmerkmaleøx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

31.01.2020 - 15:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Allianzring

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 31.01.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.01. - 30.01.2020