Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023782/0004

Werner Augustiner *

(Graz 1922-1986) Dame mit offenem Mantel, signiert: Augustiner, datiert:6.1.(19)81, Kohle aquarelliert auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 49,5 x 30,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

04.02.2020 - 15:01

Vyvolávací cena:

Werner Augustiner *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 04.02.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online