Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024858/0009

Andrej Medvedev *

(Moskau 1960 geb.) Rote Puppe mit Vogel, monogrammiert: A M., datiert: 2002., rückseitig signiert: A. Medvedev., datiert: 2002, auf kyrillisch betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 60 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

04.02.2020 - 15:05

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Andrej Medvedev *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 04.02.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online